Radio 7
Radio 7 na FB
UnitSoft - strony www, grafika, reklama

Kilka groźnych wypadków oraz nietrzeźwi kierujący to bilans długiego weekendu na drogach naszego regionu

15 sierpnia 2017, 19:24

To nie był spokojny weekend na drogach naszego regionu. Zanim na dobre rozpoczął się okres wypoczynku w wypadkach zginęło dwóch motocyklistów.

Jeden z nich wydarzył się w okolicach Miączyna w powiecie mławskim. 49-letni mężczyzna z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Zginął na miejscu.

Do niecodziennego zdarzenia doszło w sobotę 12 sierpnia w Mławie. 32-letni kierowca wjechał autem w sklep. Znajdująca się we wnętrzu właścicielka sklepu trafiła do mławskiego szpitala z obrażeniami kręgosłupa. Mężczyzna został zatrzymany. Był pijany. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, utrata prawa jazdy na okres 3 lat oraz kara grzywny w wysokości od 5 tysięcy złotych.

Tego samego dnia na drodze krajowej nr 60 w miejscowości Gumowo motorowerzysta w trakcie skręcania w lewo został uderzony przez auto osobowe. W wyniku zdarzenia ranny został 14-letni kierowca jednośladu. Chłopiec nie miał uprawnień do kierowania motorowerem.

Do kolejnego groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj w nocy w Ojrzeniu. Kierowca osobowego Nissana stracił panowanie nad autem, wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenie. Chwilę wcześniej auto zderzyło się wyprzedzającym je BMW. Kierowca Nissana i pasażerka zostali przewiezieni do szpitala.

Pomimo apeli oraz wzmożonych działań policji nie zabrakło także nietrzeźwych kierujących. Rekordzista, mieszkaniec powiatu mławskiego miał ponad 3 promile alkoholu.

Policyjna akcja na drogach zakończyła się we wtorek wieczorem 15 sierpnia.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Niedziela z Radiem 7
od 09:00 do 12:00
Niedziela z Radiem 7
wiadomości kraj/świat o pełnych godzinach
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012