Radio 7
Radio 7 na FB
Wyniki słuchalności Radia 7

Zmiany w Zarządzie Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Ciechanowie

12 września 2017, 13:20

Decyzją Rady Nadzorczej nowym prezesem spółki został dotychczasowy wiceprezes Jerzy Ryziński. Na funkcję wiceprezesa powołano wieloletniego pracownika zakładu, Artura Gizińskiego.

Jerzy Ryziński został wiceprezesem spółki w czerwcu 2015 roku. Posiada tytuł magistra w specjalności polityka ekologiczna oraz licencjat w specjalności zarządzanie środowiskiem. Ukończył kursy i szkolenia w zakresie m.in. ekologii, gospodarki energetycznej, ochrony środowiska, pozyskiwania środków unijnych, a także przepisów związanych ze zbiorowym zaopatrzeniem w wodę i odprowadzaniem ścieków. Posiada uprawnienia budowlane w zakresie sieci sanitarnych. Jest członkiem Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w Warszawie.

Nowy wiceprezes, Artur Giziński, związany jest z ciechanowskim Zakładem Wodociągów i Kanalizacji od 1997 roku. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, Wydziału Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii w Płocku (kierunek inżynieria środowiska. Dotychczas w zakładzie był głównym specjalistą do spraw technicznych, następnie zastępcą kierownika oczyszczalni ścieków, a od lutego zastępcą kierownika działu technicznego. Z wyboru załogi spółki zasiadał w Radzie Nadzorczej w latach 2014-2017.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
10
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 02:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012