Radio 7
Radio 7 na FB
UnitSoft - strony www, grafika, reklama

Pijany kierowca autobusu przewoził dzieci

19 marca 2018, 14:16

Ponad 0,6 promila alkoholu miał w wydychanym powietrzu kierowca autobusu relacji Zielona – Krasne.

Do kontroli doszło dziś około godziny 7. Pijany mężczyzna przewoził autobusem trzydzieścioro dzieci do Szkoły Podstawowej w Krasnem.

62-letni kierowca nie posiadał również przy sobie prawa jazdy.

Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi wysoka grzywna, wieloletni zakaz prowadzenia pojazdów  oraz do 2 lat pozbawienia wolności.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Poniedziałek z Radiem 7
od 10:00 do 19:05
Poniedziałek z Radiem 7
wiadomości kraj/świat o pełnych godzinach
11:30 Słowo o słowie - porady językowe prof. Bralczyka
12:30 Żyj ekologicznie
13:30 Kroniki Pogranicza - felieton historyczny
14:30 wiadomości lokalne, pogoda
15:30 wiadomości lokalne, pogoda
16:10 Gość Radia 7
16:30 kalendarium historyczne
17:30 wiadomości lokalne
18:03 sport
18:10 Kroniki Pogranicza - felieton historyczny (powtórka)
18:30 wiadomości lokalne
19:03 sport, pogoda
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012