Radio 7
Radio 7 na FB
NestBank

Wypadek autobusu w Napierkach [aktualizacja]

12 lipca 2013, 10:53

Trzynaście rannych osób - to bilans wczorajszego wypadku autobusu na krajowej siódemce.

Doszło do niego około 13:00 w Napierkach, pomiędzy Nidzicą a Mławą. Rejsowy autokar spółki Polski Bus jechał z Gdańska do Warszawy. Jak wynika z ustaleń policji, autobus zderzył się z osobową mazdą. Następnie wpadł na drzewo i przewrócił się.

Autokarem jechało ponad trzydziestu pasażerów. Ucierpiało trzynaście osób. Ciężkie obrażenia poniosło sześć z nich - w tym kierowca. Trzy osoby zostały zakleszczone - z pojazdu musieli je wydobyć strażacy. Ranni trafili m.in. do szpitala w Ciechanowie.

Utrudnienia w ruchu trwały kilka godzin.

Zainteresuje Cię również:

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Poniedziałek z Radiem 7
od 10:00 do 19:05
Poniedziałek z Radiem 7
wiadomości kraj/świat o pełnych godzinach
11:30 Słowo o słowie - porady językowe prof. Bralczyka
12:30 Żyj ekologicznie
13:30 Kroniki Pogranicza - felieton historyczny
14:30 wiadomości lokalne, pogoda
15:30 wiadomości lokalne, pogoda
16:10 Gość Radia 7
16:30 kalendarium historyczne
17:30 wiadomości lokalne
18:03 sport
18:10 Kroniki Pogranicza - felieton historyczny (powtórka)
18:30 wiadomości lokalne
19:03 sport, pogoda
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012