Liga remisowa

14 maja 2018, 8:11

Za nami 24. kolejka piłkarskiej IV ligi.

Nasze drużyny zadowoliły się remisami.

Mławianka Mława podejmowała lidera, rezerwy ekstraklasowej Wisły Płock. Mecz był niezwykle emocjonujący, a sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. Pierwszą bramki strzelili przyjezdni już w 6. minucie. Nasza drużyna odpowiedziała bardzo szybko bramką Michała Stryjewskiego w 10. minucie.

Mławianka cały czas naciskała i jeszcze w pierwszej połowie wyszła na prowadzenie po strzale Jakuba Wróblewskiego. Na 3:1 podwyższył Łukasz Wodzyński. Niestety goście straty odrobili, a bramkę na wagę remisu strzelili w doliczonym czasie gry.

Mławianka straciła bramkę po 90 minucie, a MKS Przasnysz strzelił gola na wagę remisu w 92 minucie. Karnego wykorzystał Dominik Lemanek. Pierwszego gola dla przasnyszan strzelił Arkadiusz Wiśniewski.

Ostatnie minuty zadecydowały również o wyniku spotkania MKS Ciechanów – Mazur Gostynin. Bramkę dla ciechanowian strzelił w 86 minucie Kamil Olszewski. Goście wyrównali w 91 minucie.

W tabeli najwyżej na 6. miejscu jest Mławianka Mława, na 7. MKS Przasnysz, a MKS Ciechanów zajmuje 10. miejsce.

W rozgrywkach bierze udział 14 zespołów.