Radio 7
Radio 7 na FB
Wyniki słuchalności Radia 7

Akt. Na krajowej "7" w okolicach Wiśniewa autobus uderzył w tira. Trasa jest już przejezdna

30 stycznia 2014, 10:03

Ponad 20 osób rannych w tym trzy w stanie ciężkim. To efekt wypadku do którego doszło po godzinie 9-tej na krajowej siódemce pod Mławą.

Autobus przewożący 34 pasażerów zderzył się z ciężarówką. Rzecznik prasowy lotniczego pogotowia ratunkowego w Olsztynie, Justyna Sochacka - informuje, że na miejsce zostały wysłane trzy śmigłowce lotniczego pogotowia, które przewiozły najciężej poszkodowanych do szpitali.

/

Trwa badanie przyczyn wypadku. Wstępnie mówi się o tym, że kierowca autobusu nie wyhamował pojazdu i uderzył w tył poruszającej się powoli na światłach awaryjnych ciężarówki. Trasa w kierunku Gdańska była nieprzejezdna.

Policja zorganizowała objazdy. W wielu przypadkach decyzje o skierowaniu pojazdów na drogi wiejskie okazało się nietrafionych. Drogi te były nieodśnieżone przez co tworzyły się korki.

W tej chwili przeszkody zostały usunięte i ruch na krajowej siódemce w okolicach Mławy został przywrócony. Warunki są jednak cały czas bardzo trudne. Funkcjonariusze proszą o zachowanie szczególnej ostrożności.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Poniedziałek z Radiem 7
od 10:00 do 19:05
Poniedziałek z Radiem 7
wiadomości kraj/świat o pełnych godzinach
11:30 Słowo o słowie - porady językowe prof. Bralczyka
12:30 Żyj ekologicznie
13:30 Kroniki Pogranicza - felieton historyczny
14:30 wiadomości lokalne, pogoda
15:30 wiadomości lokalne, pogoda
16:10 Gość Radia 7
16:30 kalendarium historyczne
17:30 wiadomości lokalne
18:03 sport
18:10 Kroniki Pogranicza - felieton historyczny (powtórka)
18:30 wiadomości lokalne
19:03 sport, pogoda
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012