Radio 7 na FB
NestBank

Działdowo: Piłkarze Startu Działdowo nie wykorzystali szansy.

14 kwietnia 2014, 6:51

W minioną sobotę drużyna działdowskiego Startu rozegrała kolejne spotkanie w ramach rozgrywek o mistrzostwo III ligi. Rywalem był zespół LZS Narewka.

W przerwie meczu działdowscy piłkarze wiedzieli, że lider tabeli Płomień Ełk zremisował w Lubawie z Motorem 1:1. Była więc olbrzymia szansa na ponowne objęcie przodownictwa w tabeli. Niestety, działdowianie nie wykorzystali nadarzającej się szansy i tylko zremisowali 0:0. Można nawet mówić o sporym szczęściu. W 90. minucie meczu napastnik z Narewki Maciej Kondracki znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Startu, ale Mateusz Leśniewski obronił jego strzał z kilku metrów w znakomitym stylu ratując działdowski zespół od porażki.

W najbliższą sobotę jedenastkę działdowskich piłkarzy czeka wyjazdowe spotkanie w Szczuczynie z miejscową Wissą. Start pozostaje w dalszym ciągu na drugiej pozycji w tabeli rozgrywek.