Radio 7
Radio 7 na FB
Skoda Jarzyński

Niespokojny weekend na drogach regionu

18 grudnia 2012, 9:59

Miniony weekend na drogach regionu nie należał do najspokojniejszych. Śliskie jezdnie i niedostosowanie przez kierowców prędkości do warunków jazdy były przyczyną kilkunastu kolizji i jednego groźnego wypadku.

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę rano w Lipnikach, na drodze łączącej Żuromin z Sierpcem. Kierujący nissanem 31-letni mieszkaniec Bieżunia stracił panowanie nad pojazdem. Auto uderzyło w przydróżone drzewo. Na miejscu zginął pasażer, 5-letni chłopiec.

Do czterech kolizji doszło w miniony weekend na drogach powiatu działdowskiego. Obrażenia odniosły w sumie dwie osoby. W Kisinach panowanie nad pojazdem straciła nietrzeźwa kierująca. Toyota dachowała w rowie. Prowadząca auto 30-latka miała we krwi blisko 2 promile alkoholu. Aż 15 kolizji odnotowali w weekend funkcjonariusze z Ciechanowa. W jednej z nich uczestniczył policyjny radiowóz.

Najspokojniej było na drogach powiatu mławskiego. Tu jednak policjanci odnotowali dwa przypadki jazdy na tzw. "podwójnym gazie". Jeden z nietrzeźwych kierowców, zatrzymany na Osiedlu Książąt Mazowieckich, chcąc uniknąć kary, próbował przekupić funkcjonariuszy. 37-latek prowadzący bmw miał we krwi ponad 2 promile alkoholu. Za próbę wręczenia łapówki mężczyźnie grozi 8 lat pozbawienia wolności. Kolejne dwa lata więzienia może otrzymać za prowadzenie auta w stanie nietrzeźwości.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Poniedziałek z Radiem 7
od 10:00 do 19:05
Poniedziałek z Radiem 7
wiadomości kraj/świat o pełnych godzinach
16:30 kalendarium historyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012