Radio 7
Radio 7 na FB
UnitSoft - strony www, grafika, reklama

Ciechanów: To był pracowity weekend dla funkcjonariuszy policji.

25 sierpnia 2014, 12:09

W sobotni wieczór na drogach powiatu ciechanowskiego funkcjonariusze Wydziału Ruchu drogowego przeprowadzili działania „Trzeźwość”. Skontrolowano 345 kierujących.

Podczas badań ujawniono dwóch nietrzeźwych uczestników ruchu drogowego. Prowadzili oni rowery po drodze publicznej. Jeden z ujawnionych nietrzeźwych posiadał dwa aktywne zakazy sądowe wydane przez Sąd Rejonowy w Ciechanowie.

Także w sobotę, w godzinach popołudniowych, w Ciechanowie na skrzyżowaniu ul. Płońskiej z ul. Księcia Konrada, doszło do wypadku. Kierujący samochodem osobowym nie udzielił pierwszeństwa przejazdu jadącemu ul. Płońską kierowcy motocykla. Motocyklista uderzył w tył samochodu. W wyniku wypadku doznał złamania lewego obojczyka.

W niedzielę po południu w Pawłowie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem kierowcy samochodu osobowego. Przemieszczał się on od strony Mławy w kierunku Ciechanowa. Zjeżdżając z wiaduktu przyśpieszył w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem. Następnie uderzył w barierę ochronną i stoczył się do rowu. Nikt nie został ranny. Kierujący pojazdem był trzeźwy. Przyczyną wypadku prawdopodobnie była zła sytuacja pogodowa. W chwili zdarzenia padał deszcz, a jezdnia była śliska. W związku z nieuwagą jaką wykazał się mężczyzna podczas prowadzenia pojazdu zostało odebrano mu prawo jazdy.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 22:30 do 24:00
Nocna zmiana
22:30 wiadomości kraj/świat, pogoda
22:34 magazyn lokalny
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012