Radio 7
Radio 7 na FB
Wyniki słuchalności Radia 7

Pracowite dni dla mławskiej policji

09 stycznia 2013, 10:46

Dość pracowity okazał się ostatni weekend dla mławskiej policji. Na drogach powiatu nie dochodziło na szczęście do groźnych wypadków; policjanci zatrzymali jednak kilku nietrzeźwych kierowców, odnotowali także cztery włamania.

Łupem złodziei padły m.in. butle gazowe skradzione ze stacji paliw w Strzegowie. Na Osiedlu Książąt Mazowieckich dwóch młodych ludzi - w wieku 17 i 20 lat - ukradło skuter, włamując się do jednego z garaży. Zostali jednak spłoszeni przez przechodnia, a chwilę później zatrzymani przez interweniujący patrol. Za kradzież z włamaniem sprawcom grozi do 10 lat więzienia.

Policjanci z Mławy zatrzymali także w miniony weekend czterech nietrzeźwych kierowców. Rekordzista miał we krwi ponad 1,5 promila alkoholu. 44-latek w ręce policjantów wpadł na ulicy Szreńskiej w Mławie. Wcześniej stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w znak drogowy.

Do poważniejszego zdarzenia doszło już w poniedziałek w Dalni koło Strzegowa. Na krajowej "siódemce" zderzyły się dwa auta. Kierujący polonezem mieszkaniec Żuromina nie ustąpił pierwszeństwa, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej. Zderzył się z volkswagenem prowadzonym przez Koreańczyka. W wypadku ranna została 28-letnia pasażerka poloneza. Kobieta trafiła do szpitala w Mławie.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012