Radio 7
Radio 7 na FB
Skoda Jarzyński

Policja szuka świadków wypadku na ul. Kopernika

10 stycznia 2013, 16:54

Policja wciąż szuka świadków śmiertelnego potrącenia nastolatki na ul. Kopernika w Mławie. Choć od tragicznego zdarzenia minęły już blisko dwa tygodnie, żaden świadek nie odpowiedział jeszcze na apele policjantów.

Tymczasem, jak ustalili śledczy, wypadek mógł widzieć kierowca auta osobowego, które na krótko przed zdarzeniem przejeżdżało ulicą Kopernika. Prawdopodobnie kierowca ten ustępował pierwszeństwa pieszym na przejściu, gdzie chwilę później doszło do potrącenia.

Według informacji portalu "Nasza Mława" śledczy dotarli również do nagrania z kamery. Przejeżdżające ul. Kopernika bmw sprawcy zarejestrował monitoring Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Jak jednak poinformował portal prokurator Krzysztof Molenda, nagranie jest słabej jakości. Z uwagi na porę dnia, w której doszło do wypadku, na filmie widać wyłącznie smugi świateł.

Jedynymi znanymi policji i prokuraturze świadkami wypadku są w tej chwili poszkodowany w nim 22-latek oraz jego siostra.

Przypomnijmy, że policja i prokuratura próbują ustalić m.in. prędkość, z jaką poruszał się samochód sprawcy. Zbadają także, czy Daniel W. nie był pod wpływem środków odurzających. Możliwe, że na ekspertyzy poczekać trzeba będzie kilka miesięcy.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012