Radio 7
Radio 7 na FB
Skoda Jarzyński

Ciechanów: Drogówka walczy z piratami.

15 kwietnia 2015, 12:12

Funkcjonariuszom z Ciechanowa udało się zatrzymać 34-latka, który poruszał się pojazdem osobowym na ul. Sienkiewicza. Mężczyzna wyprzedzał auta bezpośrednio na skrzyżowaniu a następnie kontynuował manewr przed przejściem dla pieszych.

Policjanci zaproponowali 34-latkowi mandat w wysokości 500 zł oraz 15 punktów karnych. Mężczyzna nie przyjął kary, dlatego sprawa została skierowana do ciechanowskiego Sądu Rejonowego. Spore kłopoty może mieć także pirat drogowy z woj. lubelskiego kierujący pojazdem ciężarowym.

36-latek wykonywał niebezpieczny manewr wyprzedzania na podwójnej linii ciągłej na krajowej 60. Przekroczył także dozwoloną na tym odcinku prędkość o ponad 30 km/h. Swoją jazdą spowodował zagrożenie na drodze. Zmusił nadjeżdżające auto do gwałtownego hamowania i zjechania na pobocze. Policjanci zatrzymali prawo jazdy mężczyzny, a do sądu powędrował wniosek o ukaranie pirata.

Przypomnijmy, że zmienił się taryfikator za wykroczenia drogowe. Łamiący przepisy muszą liczyć się z wyższymi karami, a w pewnych sytuacjach nawet z utratą prawa jazdy.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 02:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012