Radio 7
Radio 7 na FB
NestBank

Ciechanów: Kierowcy tracą prawa jazdy.

07 maja 2015, 11:31

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego ciechanowskiej komendy zatrzymali fakultatywnie 3 dokumenty. Odebrano je kierującym, którzy spowodowali zagrożenie bezpieczeństwa oraz dopuścili się rażących naruszeń w ruchu drogowym.

Pierwszy z nich, nie mając odpowiedniej widoczności oraz dostatecznego miejsca, podjął manewr wyprzedzania zespołu pojazdów doprowadzając do zderzenia z jadącym z naprzeciwka samochodem osobowym. W efekcie 55-letniemu kierującemu za rażące naruszenie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci fakultatywnie zatrzymali prawo jazdy. Przeciwko mężczyźnie będzie również skierowany wniosek o ukaranie do sądu.

Kolejne prawo jazdy policjanci z ciechanowskiej komendy zatrzymali na ul. Płockiej. Kierujący nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej radiowozem funkcjonariuszce policji. Trzecie dokument zatrzymano na skrzyżowaniu ul. 11 Pułku Ułanów Legionowych i ul. Mikołajczyka, gdzie doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący chcąc wykonać manewr skrętu w lewo z ul. 11 PUL w ul. Mikołajczyka nie upewnił się czy może wykonać go bezpiecznie i doprowadził do zderzenia z jadącym prawidłowo z przeciwnego kierunku samochodem osobowym. 63-letni kierujący za rażące naruszenie zasad oraz spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym stracił prawo jazdy oraz odpowie przed sądem.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 22:30 do 24:00
Nocna zmiana
22:30 wiadomości kraj/świat, pogoda
22:34 magazyn lokalny
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012