Radio 7
Radio 7 na FB
UnitSoft - strony www, grafika, reklama

Ciechanów: Policja ostrzega przed kradzieżami.

22 września 2015, 12:07

W ostatnich dnia oszukano 2 osoby. Do pierwszego zdarzenia doszło w Ciechanowie pod pretekstem konserwacji instalacji gazowej, drugie zdarzenie miało miejsce na terenie gm. Regimin.

W pierwszym przypadku dwie osoby podające się za pracowników administracji podstępem, pod pozorem konserwacji instalacji gazowej dostały się do mieszkania starszej mieszkanki Ciechanowa. Ukradły pokrzywdzonej oszczędności i uciekły. Policja przypomina, że jeśli ktoś podaje się za pracownika administracji czy organizacji charytatywnej, zanim go wpuścimy możemy zadzwonić do organizacji, na którą się powołuje i spytać, czy taki człowiek miał nas odwiedzić. Zawsze możemy także zażądać dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Do kolejnego zdarzenia doszło w jednej z miejscowości w gm. Regimin. Tym razem dwie kobiety w wieku około 50-60 lat i mężczyzna najprawdopodobniej narodowości romskiej, wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej ukradli z otwartego domu biżuterię. Policja zwraca się z apelem do mieszkańców Ciechanowa oraz gmin w powiecie ciechanowskim o właściwe zabezpieczenie domów i mieszkań nawet gdy wychodzimy tylko na chwilę oraz o informowanie policji, o podejrzanych osobach i pojazdach przemieszczających się po okolicy.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
1
0

Teraz na antenie

Poniedziałek z Radiem 7
od 10:00 do 19:05
Poniedziałek z Radiem 7
wiadomości kraj/świat o pełnych godzinach
16:30 kalendarium historyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012