Radio 7
Radio 7 na FB
Wyniki słuchalności Radia 7

Ostatni dzień działań „Znicz 2015".

02 listopada 2015, 12:09

Na głównych ciągach komunikacyjnych i w rejonach cmentarzy można było spotkać wiele patroli. Za każdym razem, gdy zachodziła taka konieczność funkcjonariusze kierowali ruchem.

W ciągu weekendu na terenie powiatu ciechanowskiego doszło do 1 wypadku drogowego i 10 kolizji. Jedna osoba została ranna. Policjanci zatrzymali 3 nietrzeźwych kierujących, ujawnili 82 wykroczenia w ruchu drogowym, zatrzymali 7 dowodów rejestracyjnych pojazdów i 3 prawa jazdy. Od piątkowego popołudnia na drogach województwa warmińsko-mazurskiego doszło do 8 wypadków, 9 osób zostało rannych, jednak co najważniejsze nikt nie zginął. Według policyjnych statystyk pierwsze dwa dni działań „Znicz” były bezpieczniejsze niż w ubiegłym roku.

Do groźnego zdarzenia doszło na terenie powiatu żuromińskiego. Młody kierowca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na chodnik i uderzył w płot. Kierowca trafił do szpitala. Jak wykazało policyjne badanie był pijany. Miał 2 promile. W ciągu weekendu, na drogach powiatu mławskiego, policjanci ukarali mandatami 68 osób, w tym 9 pieszych. Głównymi przewinieniami kierowców była nadmierna prędkość, wyprzedzanie w miejscu objętym zakazem, parkowanie pojazdu przy przejściu dla pieszych oraz rozmowy przez telefon komórkowy. Podczas weekendu policjanci sprawdzili stan trzeźwości 460 kierujących. Chwilę po północy, 1 listopada, w miejscowości Windyki, interweniujący patrol policji zatrzymał kierującego samochodem osobowym. 25- latek, mieszkaniec pow. nidzickiego miał w organizmie ponad 2,40 promila alkoholu. Przewoził dwóch nietrzeźwych pasażerów.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 02:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012