Radio 7
Radio 7 na FB
UnitSoft - strony www, grafika, reklama

Pijany mieszkaniec powiatu nidzickiego w ciągu trzech godzin zdążył spowodować kolizję, uciec z miejsca zdarzenia i dwukrotnie zostać zatrzymanym przez patrol ruchu drogowego.

08 grudnia 2015, 19:02

W przeciągu trzech godzin mieszkaniec powiatu nidzickiego zdążył spowodować kolizję, uciec z miejsca zdarzenia i dwukrotnie zostać zatrzymanym przez patrol ruchu drogowego, gdy kierował pojazdem pod wpływem alkoholu. Wkrótce 53-latek usłyszy zarzuty.

W poniedziałek 7 grudnia wieczorem oficer dyżurny nidzickiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym koło miejscowości Grzegórzki, którego sprawca oddalił się w kierunku Nidzicy. Wysłany na miejsce patrol zauważył i zatrzymał na ul. Żeromskiego do kontroli pojazd, którego opis podał zgłaszający.

Jak się okazało, kierujący nim 53-letni mężczyzna - mieszkaniec powiatu nidzickiego - miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Nieodpowiedzialnemu kierowcy policjanci zatrzymali prawo jazdy, a pojazd został przekazany osobie przez niego wskazanej.

Nie zdążyły minąć trzy godziny od zdarzenia w Grzegórzkach, a w Janowcu Kościelnym policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli pojazd, a za jego kierownicą tego samego mężczyznę co wcześniej, który tym razem miał prawie 1,5 promila w wydychanym powietrzu.

Mężczyzna usłyszy zarzuty za prowadzenie auta pod wpływem alkoholu, kierowanie bez uprawnień oraz za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 02:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012