Radio 7
Radio 7 na FB
NestBank

Działdowo: Znęcał się nad rodzicami, trafił do aresztu.

10 grudnia 2015, 18:03

Trzy miesiące aresztu zastosował sąd w Działdowie wobec mieszkańca miasta, który wszczynał awantury w miejscu zamieszkania. Mężczyzna znęcał się nad matką i ojcem, groził im pozbawieniem życia. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Mieszkaniec Działdowa Karol K. jest podejrzany o znęcanie się psychicznie i fizycznie nad rodzicami. Jak ustalili policjanci, sytuacja ta trwała od lutego tego roku. W rodzinie funkcjonariusze wdrożyli procedurę Niebieskiej Karty. Ponadto ustalili, że 31-latek groził swojej matce i ojcu pobiciem, pozbawieniem życia oraz podpaleniem. Zastraszone małżeństwo sprawę zgłosiło policjantom.

Sąd Rejonowy w Działdowie zastosował wobec agresora tymczasowy areszt. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę 2 dni wcześniej, w miejscu zamieszkania. Wówczas, będąc pod wpływem alkoholu, wszczął awanturę z ojcem, podczas której dodatkowo zniszczył sprzęt domowy. Najbliższe trzy miesiące sprawca przemocy w rodzinie spędzi za kratkami.

Za fizyczne lub psychiczne znęcanie się nad osobą najbliższą kodeks karny przewiduje karę od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 02:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012