Radio 7
Radio 7 na FB
Skoda Jarzyński

Policjant z Sierpca przed służbą ujął nietrzeźwego kierowcę.

23 grudnia 2015, 11:37

Policjant sierpeckiej komendy w drodze do pracy uniemożliwił ucieczkę z miejsca zdarzenia nietrzeźwemu kierowcy, który wjechał w budynek przychodni. 27-letni kierowca miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Został osadzony w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia.


Pomimo działań ukierunkowanych na eliminowanie z ruchu drogowego nietrzeźwych kierujących wciąż nie brakuje osób, które za nic mają obowiązujące przepisy ruchu drogowego i kierując na „podwójnym gazie” stwarzają zagrożenie nie tylko dla siebie, ale również innych osób.

Podobnie było na terenie Sierpca. Policjant idąc na służbę zauważył stojący w rejonie przychodni rehabilitacyjnej uszkodzony samochód, za którego kierownicą siedział mężczyzna i próbował odjechać z miejsca zdarzenia. Funkcjonariusz szybko zabrał mu kluczyki uniemożliwiając ucieczkę z miejsca kolizji.

O zdarzeniu poinformował dyżurnego KPP Sierpc, po czym mężczyznę przekazał przybyłym na miejsce zdarzenia funkcjonariuszom. 27-letni mężczyzna „wydmuchał” prawie dwa promile alkoholu. Nietrzeźwy został osadzony do wytrzeźwienia w policyjnym areszcie.

Zderzenie pojazdu z budynkiem było tak silne, że ściana wpadła do wewnątrz budynku. Na szczęście w pomieszczeniu, w które wjechał samochód nikogo nie było. Również nierozważny kierowca ze zdarzenia wyszedł bez większych obrażeń.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Wieczorynka Radia 7
od 19:05 do 24:00
Wieczorynka Radia 7
100% imprezowych hitów
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012