Radio 7
Radio 7 na FB
NestBank

Kary do 8 lat pozbawienia wolności grożą dwóm mężczyznom, którzy usiłowali wyłudzić odszkodowanie za pozorowaną kolizję.

28 grudnia 2015, 18:47

Do fikcyjnego zdarzenia doszło w jednej z miejscowości w gminie Iłowo-Osada. Policjanci ruchu drogowego z Działdowa zastali na miejscu dwóch kierujących samochodami osobowymi oraz uszkodzone pojazdy toyotę i subaru.

Funkcjonariusze podczas wykonywania czynności służbowych związanych z tym zdarzeniem nabrali podejrzeń, co do autentyczności powstałych uszkodzeń i ich okoliczności. W trakcie rozmowy z uczestnikami pozorowanej kolizji potwierdzili, że do żadnego zdarzenia na drodze nie doszło. Ponadto ustalili, że uczestnicy rzekomego zdarzenia, 22 i 23-letni mieszkańcy Mławy usiłowali wyłudzić odszkodowanie z firmy ubezpieczeniowej za uszkodzenia pojazdu.

Policjanci zatrzymali obu mężczyzn. Obaj usłyszeli zarzuty oszustwa w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Sprawcy przestępstwa oświadczyli, że całe to zdarzenie było przez nich z góry zaplanowane. Teraz za swój czyn przyjdzie im się tłumaczyć przed sądem.

Grożą im kary pozbawienia wolności do lat 8.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 02:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012