Radio 7
Radio 7 na FB
Skoda Jarzyński

Mława: Bilans długiego weekendu – tragiczny wypadek i nietrzeźwi kierujący.

04 stycznia 2016, 12:06

Podczas pierwszego weekendu tego roku, doszło do tragicznego wypadku, w którym zginął 74- letni mężczyzna. Nie zabrakło także nietrzeźwych kierujących i piratów drogowych.

2 stycznia w miejscowości Konopki, doszło do potrącenia starszego mężczyzny. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca samochodem osobowym 32- letnia mieszkanka pow. mławskiego, potrąciła idącego lewą stroną jezdni 74- letniego mieszkańca powiatu mławskiego. Mężczyzna prowadził rower. Z ciężkimi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala w Mławie, gdzie pomimo akcji ratunkowej, zmarł. Kierująca była trzeźwa. Trwają ustalenia przebiegu i przyczyn tego tragicznego wypadku.


Podczas weekendu policjanci sprawdzili stan trzeźwości ponad 660 kierowców. Pomimo apeli o ostrożność i rozsądek na drodze, i tym razem nie zabrakło nietrzeźwych za kierownicą. Rekordzista miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Podczas wzmożonych działań prewencyjno – kontrolnych, prowadzonych na drogach całego powiatu, policjanci ruchu drogowego ukarali mandatami 48 kierujących oraz 3 pieszych. Sporządzono także 4 wnioski o ukaranie do sądu.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 02:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012