Radio 7
Radio 7 na FB
Skoda Jarzyński

Wypadek w Strzegowie, ranny pieszy.

04 lutego 2016, 12:32

Mławska policja ustala przebieg i przyczyny wypadku, w którym ranny został 60- letni pieszy, mieszkaniec powiatu. Mężczyzna wszedł na jezdnię wprost pod nadjeżdżający samochód.


Do zdarzenia doszło 3 lutego na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Strzegowo. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, pieszy ominął metalowe słupki, odgradzające chodnik od drogi i wszedł na jezdnię wprost pod jadący w kierunku Warszawy samochód osobowy. Potrącony mężczyzna doznał urazu głowy i został przetransportowany do szpitala w Warszawie. Autem kierował 29- letni mieszkaniec Sochaczewa, był trzeźwy.

Policja przypomina. Każdy uczestnik ruchu drogowego jest odpowiedzialny za zachowanie bezpieczeństwa. Chwila nieuwagi, taka jak nagłe wtargnięcie pieszego na jezdnię lub niezachowanie ostrożności przez kierowcę przy zbliżaniu się do przejścia i przejeżdżaniu przez przejście, może zakończyć się tragicznym wypadkiem. Policja zapowiada dalsze, wzmożone kontrole na drogach, dotyczące bezpieczeństwa pieszych oraz bezwzględne kary, dla pieszych i kierowców, nie stosujących się do przepisów ruchu drogowego.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Wieczorynka Radia 7
od 00:00 do 02:00
Wieczorynka Radia 7
100% imprezowych hitów
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012