Radio 7
Radio 7 na FB
Skoda Jarzyński

W lesie niedaleko Gąsek odnaleziono ciało kobiety.

16 lutego 2016, 12:20

Ciechanowscy policjanci zatrzymali 66-latka, podejrzanego o jej zabójstwo. 37-latka była poszukiwana od grudnia ubiegłego roku. Teraz wyjaśniły się okoliczności jej tragicznego zniknięcia.

Dyżurny ciechanowskiej komendy otrzymał informację od mężczyzny spacerującego po lesie w rejonie miejscowości Gąski, że znalazł ciało kobiety częściowo przysypane ziemią. Wstępne oględziny wskazały, że nie zmarła z przyczyn naturalnych, lecz najprawdopodobniej została uduszona. Funkcjonariusze będący na miejscu zdarzenia, powiązali sytuację z zaginięciem 37-letniej mieszkanki Ciechanowa. Kobieta była poszukiwana od 26 grudnia 2015 roku. Według ustaleń funkcjonariuszy ostatni raz widziano ją w centrum Ciechanowa na początku grudnia ubiegłego roku. Od tamtej pory nikt nie wiedział co się z nią dzieje.


W związku ze zdarzeniem został zatrzymany 66-letni mieszkaniec Ciechanowa, konkubent 37-latki. Usłyszał już zarzut zabójstwa. Mężczyzna złożył obszerne wyjaśnienia i przyznał się do zarzucanego mu czynu. Przyczyną zbrodni najprawdopodobniej było nieporozumienie pomiędzy partnerami. Zebrany materiał dowodowy pozwolił policji i prokuraturze wystąpić z wnioskiem do sądu o tymczasowy areszt dla podejrzanego. Mężczyźnie grozi kara 25 lat pozbawienia wolności albo kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 02:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012