Radio 7
Radio 7 na FB
NestBank

Mława: Przed nami kolejna odsłona kampanii "Niebieski Tydzień".

18 lutego 2016, 12:10

Już od 22 lutego będzie można skorzystać z bezpłatnych porad, organizowanych na terenie całego powiatu mławskiego. W punktach dyżury pełnić będą policjanci, kuratorzy oraz pracownicy Zespołu Ośrodków Wsparcia w Mławie i Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Wszystko w związku z XIII edycją kampanii „Niebieski Tydzień". Kampania skierowana jest do osób pokrzywdzonych przestępstwem, głównie ofiar przemocy domowej. Mówi oficer prasowy mławskiej komendy, Anna Pawłowska.

/

Co raku z takiej formy poradnictwa organizowanego w ramach Niebieskiego Tygodnia korzysta wielu mieszkańców powiatu. Akcja jest jednocześnie sygnałem dla osób pokrzywdzonych, że nie są same a ich trudnym życiowym problemem może zająć się grupa specjalistów. Zjawisko przemocy domowej jest jednym z najtrudniejszych problemów społecznych.

/

Kampania organizowana jest na terenie całego Mazowsza w dniach od 22 do 27 lutego. Na terenie Mławy realizowana jest we współpracy z Sądem Rejonowym, Zespołem Ośrodków Wsparcia w Mławie oraz Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Mławie. W ramach „Niebieskiego Tygodnia" porady udzielane będą w wyznaczonych punktach na terenie całego powiatu mławskiego oraz telefonicznie.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Piotr Ploch
od 07:00 do 10:00
Radio 7 budzi ludzi
wiadomości kraj/świat o pełnych godzinach
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012