Radio 7
Radio 7 na FB
Skoda Jarzyński

Policja w Nidzicy zatrzymała mężczyznę poszukiwanego od dwóch lat listem gończym.

16 marca 2016, 20:25

Nidziccy policjanci zatrzymali 26-latka, który od listopada 2013 roku był poszukiwany przez nidzicką prokuraturę za kradzieże, włamania oraz krótkotrwałe użycie pojazdu. W tym czasie ukrywał się na terenie województwa mazowieckiego.

Obecnie mężczyzna przebywa w areszcie śledczym oczekując na dyspozycje prokuratora. W listopadzie 2013 roku nidzicka prokuratura wydała zarządzenie o poszukiwaniu Krzysztofa L., wobec którego toczyło się postępowanie karne. Mężczyzna nie stawiał się na wezwania. 26-latek podejrzany był o kradzież torebki damskiej wraz z dokumentami oraz pieniędzmi w kwocie prawie 2,5 tys złotych, dwie kradzieże z włamaniem i krótkotrwałe użycie samochodu.

Przez dwa lat nidziccy kryminalni pracowali nad odnalezieniem poszukiwanego. Prokurator na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego na początku grudnia 2015 roku wystawił list gończy za mieszkańcem gminy Janowiec Kościelny. W ostatnich dniach kryminalni zajmujący się tą sprawą ustalili, że przebywa on na terenie województwa mazowieckiego.

Policjanci dokonali jego zatrzymania, w chwili gdy wychodził z wynajmowanego domu. 26-latek był zaskoczony, ale nie stawiał oporu. Mężczyzna trafił do aresztu śledczego, gdzie pozostanie do dyspozycji prokuratora.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Wieczorynka Radia 7
od 00:00 do 02:00
Wieczorynka Radia 7
100% imprezowych hitów
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012