Radio 7
Radio 7 na FB
NestBank

Uwaga na zmiany w organizacji ruchu przy cmentarzach!

31 października 2012, 7:54

Okolice dnia Wszystkich Świętych to, jak co roku, czas utrudnień na drogach i zmian w organizacji ruchu - zwłaszcza w rejonach cmentarzy. My już teraz podpowiadamy, gdzie kierowcy powinni zwrócić szczególną uwagę na znaki drogowe.

W Mławie jednokierunkowy ruch obowiązywać będzie na ul. 18 stycznia (od strony rynku) i dalej na Nowowiejskiej. Browarną dojedziemy wyłącznie do cmentarza - od strony ul. Warszawskiej. Z kolei przy cmentarzu komunalnym jednokierunkowy ruch wprowadzony zostanie na ul. Kolbego (od strony ronda) oraz na Żabieńcu (w kierunku Warszawskiej). Na Wólce w jednym tylko kierunku pojedziemy ul. Cmentarną - od Napoleońskiej do Studzieńca.

Z kolei w Ciechanowie zmiany w organizacji ruchu wprowadzono już dziś. Jeden kierunek jazdy - od strony ul. Gostkowskiej - obowiązuje na Zamkowej do skrzyżowania z Parkową oraz na Parkowej do skrzyżowania z Zieloną. Bezpłatne parkingi zorganizowano m.in. na terenach zielonych wzdłuż ogrodzenia cmentarza komunalnego, przy ogródkach działkowych i na terenie zajezdni ZKM. W okolicach cmentarza parafialnego w Ciechanowie auto bezpłatnie zostawimy przy gimnazjum oraz na terenie targowiska.

Dla tych, którzy na cmentarz wolą wybrać się komunikacją miejską, ciechanowski ZKM uruchomił specjalne linie autobusowe. Kursować będą do 2 listopada.

Zainteresuje Cię również:

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 22:30 do 24:00
Nocna zmiana
22:30 wiadomości kraj/świat, pogoda
22:34 magazyn lokalny
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012