Radio 7
Radio 7 na FB
UnitSoft - strony www, grafika, reklama

Kolarze górscy zainaugurowali sezon.

07 kwietnia 2016, 17:26

W Otwocku zainaugurowano nowy sezon wyścigów kolarzy górskich. Na starcie pierwszego tegorocznego wyścigu z serii Poland Lotto Bike Marathon stanęło 1100 sportowców, w tym czwórka reprezentująca powiat mławski.

Dla Bartosza Grędzińskiego zmagania w Otwocku miały szczególny charakter. Po raz pierwszy nasz kolarz ścigał się w barwach nowej grupy TRW Cloudware. Debiut zaliczył także nowy sprzęt, na którym w bieżącym sezonie będzie się ścigał Grędziński. Początek wyścigu na dystansie MAX (61 kilometrów) układał się po myśli mławianina, który wraz z grupą kolegów z drużyny uciekł reszcie stawki.

Niestety parę kilometrów przed metą defekt opony pozbawił naszego sportowca szans na osiągnięcie dobrego wyniku. Ostatecznie Grędziński uplasował się na 30 miejscu w klasyfikacji generalnej. W kategorii wiekowej M-2 był siódmy.

Na tej samej trasie ścigał się jeszcze jeden zawodnik rodem z Mławy, Michał Biranowski. Kolarz grupy Absolute Bike Team zajął 91. miejsce w klasyfikacji generalnej oraz 18 w M-2. W otwockich zawodach wzięli udział także bracia Jan i Bartosz Stryjewscy. Ten ostatni był dwudziesty siódmy na dystansie Mini (29 km), natomiast w kategorii M1 zajął drugą lokatę. Lepiej spisał się jego młodszy brat Jan, który wygrał batalię w grupie wiekowej M1 w wyścigu FAN (7.5 m).

Następny wyścig z cyklu Lotto Poland Bike Marathon odbędzie się w niedzielę 24 kwietnia w Modlinie.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Wieczorynka Radia 7
od 00:00 do 02:00
Wieczorynka Radia 7
100% imprezowych hitów
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012