Radio 7
Radio 7 na FB
Wyniki słuchalności Radia 7

Wypadek w Strzegowie, kierująca uderzyła w łosia.

21 kwietnia 2016, 10:49

W środę, 20 kwietnia o godz. 15:10, na drodze krajowej nr 7 w Strzegowie, doszło do wypadku drogowego, w którym ranna została 47- letnia mławianka. Kobieta uderzyła w łosia i straciła panowanie nad pojazdem.

Jak wynika z ustaleń, kierująca samochodem osobowym, jadąc w kierunku Mławy, na prostym odcinku drogi, przodem pojazdu, uderzyła w przebiegającego przez jezdnię łosia. Zwierzę wyszło z lasu na drogę, z prawej strony. W wyniku zderzenia, kierująca straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu i wypadła z drogi. Z urazem głowy i podejrzeniem wstrząśnienia mózgu, kierująca została przewieziona do szpitala w Mławie. Potrącone zwierzę padło na miejscu. Trwają czynności policji.

Policja ostrzega – Podróżując drogami, przecinającymi tereny leśne, należy zachować szczególną ostrożność , zwolnić i obserwować pobocze, po obu stronach jezdni. Nagłe pojawienie się zwierzęcia na drodze, to poważne zagrożenie, które może doprowadzić do tragicznego w skutkach wypadku. Wiele osób przemieszcza się nocą, wybierając mniejszy ruch na drodze. Jednak na terenach leśnych, ruch zwierząt o tej porze nasila się. Weźmy to pod uwagę. Zasadę ostrożności i ograniczonego zaufania należy stosować nie tylko na drogach, opatrzonych znakiem ostrzegającym przed zwierzętami , ale wszędzie tam, gdzie warunki pozwalają na wędrówki dzikich zwierząt.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Audycje ośrodków kultury
od 09:03 do 10:00
Audycje ośrodków kultury
powtórki z mijającego tygodnia:
09:03 audycja MDK Mława
09:20 ŻCK w Radiu 7
09:40 Lidzbark kulturą stoi
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012