Radio 7
Radio 7 na FB
NestBank

Dwa wypadki w ciągu jednego dnia.

09 maja 2016, 18:42

Policjanci z Nidzicy przedwczoraj dwukrotnie pracowali na miejscu wypadków drogowych. Do pierwszego z nich doszło w Janowcu Kościelnym, gdzie pijany motorowerzysta potrącił pieszą. W drugim wypadku samochodowym ucierpiały dwie osoby. Kierowca volkswagena z niewyjaśnionych przyczyn zjechał do rowu wywracając na bok pojazd. Funkcjonariusze badają przyczyny obu zdarzeń drogowych.

Pierwsze zdarzenie drogowe miało miejsce w Janowcu Kościelnym. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że 21-letni mieszkaniec tej gminy mając prawie 2,5 promila w organizmie zjechał z drogi na chodnik i potrącił kobietę. Piesza doznała złamania nogi i została przetransportowana do szpitala w Działdowie. Sprawca tego zdarzenia trzeźwieje w policyjnym areszcie. Gdy to się stanie usłyszy zarzuty spowodowania wypadku drogowego będąc pod wpływem alkoholu. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 4,5 lat pozbawienia wolności.

Do drugiego wypadku doszło niedaleko miejscowości Sątop w gminie Kozłowo. Z wstępnych ustaleń wynika, że kierowca vw podczas omijania innego auta stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu doprowadzając do wywrócenia pojazdu. Kierowca był trzeźwy, z obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala w Działdowie. Pasażerka pojazdu z obrażeniami ręki została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratowniczego do szpitala w Olsztynie.

W obu przypadkach policjanci wyjaśniają przyczyny tych zdarzeń.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 02:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012