Radio 7
Radio 7 na FB
NestBank

Czterech nietrzeźwych kierujących oraz dwie nieletnie pod wpływem alkoholu to bilans pierwszego weekendu wakacji w powiecie nidzickim.

27 czerwca 2016, 19:39

Mimo iż wraz z początkiem wakacji policja zapowiadała wzmożone działania, nie wszyscy wzięli sobie rady i apele do serca.

Od hucznego rozpoczęcia wakacji zaczęły dwie nieletnie, które postanowiły same świętować zakończenie roku szkolnego nad jednym z jezior w powiecie nidzickim. Wezwani na miejsce policjanci ujawnili, że dziewczyny znajdują się pod działaniem alkoholu. Jedna z nich wydmuchała prawie dwa promile a druga promil. Impreza zakończyła się przekazaniem do rodziców. Ponadto materiały sprawy zostaną przekazane do Wydziału Rodzinnego i Nieletnich Sądu Rejonowego w Nidzicy.

W nocy z soboty na niedzielę na jednej z ulic w Nidzicy policjanci zatrzymali kierującego bez uprawnień, który spowodował kolizję drogową. Po zbadaniu alkomatem w wydychanym powietrzu okazało się, że mężczyzna jest nietrzeźwy miał ponad dwa i pół promila. Kolejny nietrzeźwy, który wcześniej spowodował kolizję drogową został zatrzymany w miejscowości Wikno. Miał w wydychanym powietrzu ponad dwa promile.

Kilka godzin później następny nietrzeźwy spowodował zdarzenie drogowe na terenie powiatu nidzickiego. Nadmierna prędkość oraz alkohol przyczyniły się do zderzenia z przydrożnym drzewem. Pasażerka pojazdu została przetransportowana do szpitala.

Na koniec weekendu jazdę z promilami zakończył rowerzysta, który wydmuchał prawie trzy promile.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Poniedziałek z Radiem 7
od 10:00 do 19:05
Poniedziałek z Radiem 7
wiadomości kraj/świat o pełnych godzinach
16:30 kalendarium historyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012