Radio 7
Radio 7 na FB
Wyniki słuchalności Radia 7

Policjanci z Nidzicy zatrzymali pijanego motocyklistę

15 maja 2017, 13:20

Brak uprawnień do kierowania motocyklem, brak dokumentów pojazdu, niezatrzymanie się do kontroli drogowej oraz prawie 4 promile alkoholu w organizmie - to lista przewinień jakich dopuścił się 38-letni mieszkaniec gminy Nidzica.

W niedzielę 14 maja kilka minut po godz. 16:00 nidzicki oficer dyżurny otrzymał informacje, że na trasie Zagrzewo – Grzegórzki jedzie pijany motocyklista. Będący w tym rejonie policjanci ruchu drogowego natychmiast podjęli interwencję. Widząc nadjeżdżający motocykl od strony miejscowości Piotrowice, funkcjonariusze dali znak do zatrzymania pojazdu. Kierowca zignorował go i pojechał dalej.

Policjanci ruszyli za motocyklistą z włączoną sygnalizacją świetlną i dźwiękową nadal podając znak do zatrzymania się. Po przejechaniu kilkuset metrów kierowca zatrzymał się przed miejscowością Grzegórzki w gm. Nidzica. Tam policjanci rozpoczęli kontrolę drogową od sprawdzenia stanu trzeźwości kierującego. 38-latek „wydmuchał” prawie 4 promile. W dalszej części kontroli okazało się, że motocyklista nie posiada uprawnień do kierowania jednośladami oraz nie posiada dowodu rejestracyjnego oraz ubezpieczenia pojazdu.

Mieszkaniec gminy Nidzica będzie teraz odpowiadał za jazdę pod wpływem alkoholu oraz szereg popełnionych wykroczeń. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka kara pieniężna oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 22:30 do 24:00
Nocna zmiana
22:30 wiadomości kraj/świat, pogoda
22:34 magazyn lokalny
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012