Radio 7
Radio 7 na FB
Wyniki słuchalności Radia 7

Policja zatrzymała mieszkańca powiatu ciechanowskiego podejrzanego o pedofilię

11 czerwca 2017, 18:55

45 – latek z powiatu ciechanowskiego podejrzany o pedofilię. Policja zatrzymała mężczyznę, który za pośrednictwem portalu społecznościowego uwodził małoletnie osoby

Policjanci wpadli na trop podejrzanego po zgłoszeniu przez matkę dziewczynki. Na początku kwietnia jej córka nawiązała kontakt z mężczyzną, który składał jej propozycje seksualne. Czynności wszczęli policjanci Suchej Beskidzkiej, gdzie mieszka poszkodowana. Śledztwo zaprowadziło policję do mieszkania w jednej z miejscowości powiatu ciechanowskiego.

Zabezpieczono telefony komórkowe wraz z kartami SIM, sprzęt komputerowy i nośniki danych. Mężczyzna przyznał się do składania małoletniej propozycji obcowania płciowego. Prosił też dziewczynę o przesłanie nagich zdjęć. Przyznał również, że w ten sam sposób nawiązał kontakt jeszcze z co najmniej dziesięcioma małoletnimi.

Mężczyzna usłyszał zarzuty zagrożony karą pozbawienia wolności do lat 2. Sąd zastosował wobec zatrzymanego dozór policji 3 razy w tygodniu, zakaz opuszczania kraju, a także korzystania z portali społecznościowych.

Policjanci apelują do rodziców, by informowali dzieci, jak powinny reagować, gdy ktoś próbuje nawiązywać z nimi kontakt i składa wszelkiego rodzaju propozycje.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 23:00 do 24:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012