Radio 7
Radio 7 na FB
NestBank

Akcja Prędkość. Trzy osoby straciły prawko

17 lipca 2017, 21:27

Policjanci z naszego regionu podsumowali weekendową akcję „Prędkość”. Od piątku do niedzieli funkcjonariusze z Ciechanowa, Żuromina i Mławy zwracali szczególną uwagę jak szybko poruszamy się po drogach.

W powiecie ciechanowskim policjanci dokonali pomiaru prędkości 105 pojazdów z tego aż 70 kierowców jechało za szybko. W jednym przypadku kierująca straciła prawo jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. 22-letnia kobieta jechała w miejscowości Wola Wierzbowska 106 k/h. Za wykroczenie odpowie przed sądem. Pozostali kierowcy zostali ukarani mandatami i punktami karnymi.

Drogówka z Żuromina skontrolowała 70 pojazdów. Aż 58 kierujących poruszało się z niedozwoloną prędkością. Jedna osoba musiała czasowo pożegnać się ze swoim prawem jazdy. Był to 25 –letni kierowca BMW. W terenie zabudowanym w Bieżuniu na ul. Zawidzkiej jechał z prędkością 102 km na godzinę.

Mławscy policjanci ruchu drogowego ukarali mandatami 60 kierujących. Również w jednym przypadku kierowca motocykla stracił prawo jazdy - przekroczył prędkość o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym. Podczas działań mławska drogówka sprawdziła też stan trzeźwości 270 kierujących. Dwóch z nich prowadziło pojazdy w stanie nietrzeźwości. Mężczyźni stracili prawa jazdy.

Policja apeluje o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 02:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012