Radio 7
Radio 7 na FB
Wyniki słuchalności Radia 7

Dekorglass rozpocznie zmagania w LOTTO Superlidze

25 września 2017, 19:55

Od sensacji rozpoczął się nowy sezon LOTTO Superligi Tenisistów Stołowych. W meczu otwierającym rozgrywki beniaminek, Spójnia Warszawa niespodziewanie pokonał 3:1 Bogorię Grodzisk Mazowiecki. We wtorek 26 września swój pierwszy mecz rozegrają podopieczni Piotra Kołacińskiego.

Dekorglass podrażniony brakiem awansu do finału w poprzednim sezonie, teraz na papierze ma najsilniejszy skład. Nie oznacza to jednak, że działdowianie będą murowanym faworytem do złota – mówi właściciel klubu, Gabriel Chojak.

/

Rywalem Dekorglassu w dzisiejszym wyjazdowym pojedynku będzie AZS Politechnika Rzeszowska. Faworytem starcia będą działdowianie, w barwach których zadebiutować może kilku nowych zawodników ściągniętych latem, m.in. posiadający słowacki paszport Wang Yang, Japończyk Kenta Matsudaira oraz Chińczyk Zhang Chao.

Według prezesa działdowskiego klubu, Ferdynanda Chojnowskiego kilka klubów również się wzmocniło przez co nadchodzący sezon zapowiada się bardzo ciekawie.

/

Pierwszy mecz przed własną publicznością działdowianie rozegrają w niedzielę 1 października o godzinie 17.00 z Polonią Bytom. Dwa dni wcześniej do hali przy ul. Jagiełły zawita duńskie Roskilde na spotkanie w ramach Ligi Mistrzów.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 02:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012