Radio 7
Radio 7 na FB
Wyniki słuchalności Radia 7

Repertuar kin na najbliższy weekend

08 listopada 2012, 15:47

Reperatuar kin w Mławie, Działdowie, Żurominie i Ciechanowie, a także zaproszenie do M-GOK w Bieżuniu.

Mławskie kino "Kosmos" w najbliższą sobotę i niedzielę powinni odwiedzić przede wszystkim młodzi widzowie. "Felix, Net, Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa" to nowa polska produkcja science-fiction. Opowieść o gimnazjalistach odbywających podróż w czasie wyświetlana będzie o godz. 17:00. Animowany film "Merida Waleczna" to natomiast propozycja, która pokazana zostanie "Bajkowej Niedzieli" - projekcja o godzinie 15:00. Natomiast miłośnicy muzyki mogą wybrać się do mławskiego kina na melodramat "Step Up 4 Revolution". Jedyne dwa seanse tego filmu w najbliższą sobotę i niedzielę o 19:00.

Kino "Apollo" w Działdowie na najbliższe dni przygotowało polski dramat obyczajowy "Bez wstydu". Film wyświetlany będzie przez cały weekend o 18:30, a w piątek i sobotę - dodatkowo o 16:30.

"Zakochani w Rzymie" to z kolei propozycja żuromińskiego kina "Ton". Romantyczna komedia pokazywana będzie od jutra do niedzieli o godzinie 18:00.

Ci, którzy preferują kino akcji, a zwłaszcza miłośnicy Jamesa Bonda - powinni wybrać się do ciechanowskiej "Łydyni". Tam jeszcze przez tydzień wyświetlany będzie najnowszy film o przygodach Agenta 007 - "Skyfall". Od niedzieli kino zaprosi również na "Bitwę Warszawską" w 3D.

I na koniec jeszcze - Bieżuń. Tam już jutro, w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury, "Noc horroru 3D". W programie: "Straszny dom", "Ksiądz" oraz "Oszukać przeznaczenie 5". Początek filmowego maratonu o 16:30.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012