Radio 7
Radio 7 na FB
Wyniki słuchalności Radia 7

Wspaniałe widowisko dla Marcina Breńskiego

29 marca 2018, 22:46

Wspaniały wieczór przeżyli dziś (czwartek) mławianie. Hala przy I Liceum pękała w szwach, a na parkiecie zagrały gwiazdy polskiej siatkówki.


Impreza miała charakter charytatywny, a dochód z niej oraz z licytacji w całości zostanie przeznaczony na rehabilitację dla Marcina „Ecika” Breńskiego, dziennikarza i naszego redakcyjnego kolegi.


Inicjator meczu były siatkarz i trener Zawkrza Mława Grzegorz Kuciński nie miał wątpliwości, że musi zaprosić swoich sławnych kolegów na mecz dla Marcina.

/

Drużyna gwiazd wystąpiła przeciw III – ligowemu Zawkrzu Mława. W drużynie gości znaleźli się mistrzowie świata w siatkówce Paweł Zagumny i Paweł Papke, ale i sławny pięściarz Grzegorz Skrzecz.

/

Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla gwiazd, ale ważniejsze jest to, że na pomoc dla Marcina wpłynie duża suma. Jeszcze nie znamy ostatecznej kwoty, ale wystarczy powiedzieć, że medal mistrzostw świata siatkarzy wylicytowany został za 10 tysięcy złotych, a koszulka reprezentacyjna Pawła Zagumnego za 5 tysięcy.

Mecz odbył się w byłej szkole Marcina Liceum Ogólnokształcącym nr 1 w Mławie, głównym organizatorem spotkania było Zawkrze Mława, a Radio 7 wspierało imprezę patronatem medialnym.

Zainteresuje Cię również:

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012