Radio 7
Radio 7 na FB
Wyniki słuchalności Radia 7

Weekend sportowych emocji w regionie

09 listopada 2012, 14:46

Szykuje się weekend pełen sportowych emocji. Najblizsze dni w regionie interesująco zapowiadają się nie tylko dla kibiców, ale także dla miłośników aktywnego wypoczynku.

Już jutro koniec jesiennej rundy IV-ligowych rozgrywek piłki nożnej. Mławianka podejmować będzie u siebie Mazura Gostynin, natomiast MKS Ciechanów - również na własnym boisku - zagra z Koroną Ostrołęka. Bez względu na wyniki pozostałych spotkań sobotnie zwycięstwo zapewni MKS-owi awans o jedno miejsce w tabeli. Początek obu spotkań - w Mławie i Ciechanowie - o godzinie 13:00.

Dziś natomiast rozpoczęły się w Mławie Zawody Pływackie o Puchar Prezesa Klubu Płetwal. Impreza, o której już szerzej informowaliśmy na naszej antenie, potrwa dwa dni. Gościem honorowym zawodów będzie mistrzyni olimpijska, Otylia Jędrzejczak.

Sporo sportowych atrakcji w Mławie - także w niedzielę. O godzinie 10:00 ruszają zawody strzeleckie o Puchar Burmistrza dla uczniów szkół gimnazjalnych. Rywalizacja w strzelaniu z karabinu sportowego odbywać się będzie przy ul. Morawskiej, w strzelnicy Klubu Sportowego Kaliber - który jest także organizatorem niedzielnej imprezy.

Natomiast w samo południe, z ul. Reymonta, wystartuje XXII Bieg Niepodległości. Zawodnicy ścigać się będą ulicami wokół parku miejskiego. Zapisy w dniu zawodów od godz. 10:30.

Ten weekend ważny będzie także dla siatkarzy Zawkrza. Na wyjazdowym meczu w Międzyrzecu Podlaskim zmierzą z tamtejszą "Trójką"

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012