Radio 7
Radio 7 na FB
Skoda Jarzyński

Wielkie muzyczne emocje w Działdowie

12 listopada 2012, 10:12

Gwiazdy polskiej estrady i wielkie muzyczne emocje - tego z pewnością nie zabraknie w najbliższą sobotę w Działdowie. 17 listopada odbędzie się tam piąta edycja Ogólnopolskiego Młodzieżowego Festiwalu Piosenki HOFFER SUPER HIT.

Gościem specjalnym imprezy, a zarazem gwiazdą wieczoru, będzie Maryla Rodowicz. W jury festiwalu zasiądą natomiast Mietek Szcześniak, Łukasz Zagrobelny oraz Katarzyna Cerekwicka. Organizatorzy przeglądu otrzymali dokładnie sto zgłoszeń od uczestników z całego kraju. Na scenie zaprezentują się w sobotę m.in. młodzi muzycy znani z telewizyjnych konkursów typu talent show.

Impreza odbywać się będzie w hali widowiskowo-sportowej Gimnazjum nr 2 w Działdowie. Część koncertowa, na którą bilety zostały już wyprzedane, rozpocznie się o godzinie 18:00. Wcześniej - bo w południe - ruszą przesłuchania uczestników. Wśród osób, które się na nie wybiorą, organizator rozlosuje dwie wejściówki na wieczorny koncert. Bilety na przesłuchania - w cenie 2 zł - są do nabycia w kasie Miejskiego Domu Kultury w Działdowie.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012