Radio 7
Radio 7 na FB
Skoda Jarzyński

Zmiany organizacji ruchu przy cmentarzach

31 października 2018, 12:53

Na koniec ważne informacje dla osób, które wybierają się jutro na groby bliskich. W dniu Wszystkich Świętych przy większych nekropoliach naszego regionu zmieniona będzie organizacja ruchu.


Mława:

CMENTARZ PARAFIALNY:

ul. Nowowiejska – ulica jednokierunkowa, ruch od ul. 18 Stycznia do ronda Solidarności, zakaz zatrzymywania się po lewej stronie jezdni;

ul. Browarna – ulica bez przejazdu, dopuszczony ruch od strony ul. Warszawskiej do ogrodzenia cmentarza;

Handel będzie się odbywał przy bramie wejściowej na cmentarz od strony ul. 18 Stycznia i na ul. Browarnej – na długości ogrodzenia cmentarza, na ul. Nowowiejskiej – na wysokości bramy wejściowej na cmentarz.

CMENTARZ KOMUNALNY:

ul. Maksymiliana Marii Kolbego – ulica jednokierunkowa, ruch od ronda Solidarności do cmentarza, zakaz zatrzymywania się po lewej stronie jezdni;

ul. Żabieniec – ulica jednokierunkowa, ruch od cmentarza w kierunku ul. Warszawskiej;

Handel dozwolony będzie na parkingu przed bramą wejściową na cmentarz.

CMENTARZ PARAFIALNY – WÓLKA:

ul. Cmentarna – ulica jednokierunkowa na odcinku od ul. Napoleońskiej, wzdłuż ogrodzenia do końca cmentarza, wyjazd w kierunku ul. Studzieniec. Na ulicy Cmentarnej obowiązują jednostronne zakazy zatrzymywania się;

Handel na parkingu przy bramie wejściowej.

W Ciechanowie, w okolicach cmentarza komunalnego na odcinku pętli miejskiej i na ulicy Gostkowskiej od wczoraj obowiązuje zakaz zatrzymywania się. Ulica Zamkowa będzie jednokierunkowa.

Dla odwiedzających nekropolię przy ul. Płońskiej zostanie udostępniony szkolny parking przy ulicy Orylskiej oraz na targowisko miejskim.

W Żurominie ruchem kierować będą policjanci i strażacy OSP. Przy cmentarzu będzie można zaparkować samochód na ulicach serwisowych obwodnicy oraz na ulicy Mazowieckiej. Na parking wykorzystane będą też prywatne działki za cmentarzem.

Również w Działdowie, w okolicy cmentarza na ul. Leśnej w kierunku ulicy Chlebowskiego zostanie utworzony dodatkowy parking.

W Mławie, w Ciechanowie i w Działdowie warto skorzystać z komunikacji miejskiej. 1 listopada zwiększona będzie częstotliwość kursowania autobusów, które zatrzymują się przy cmentarzach.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Lektury Siódemki
od 07:00 do 08:00
Lektury Siódemki
Robert Ostaszewski - "Zginę bez ciebie" (powtórki)
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012