Radio 7
Radio 7 na FB
Skoda Jarzyński

Amatorska liga futsalu startuje w Mławie

15 listopada 2012, 9:48

Z nowym organizatorem i pod zmienioną nazwą ruszają w Mławie rozgrywki amatorskiej ligi halowej piłki nożnej. Spotkania Amatorskiej Ligi Futsalu Dan-Bud rozgrywane będą w czwartki w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2.

Dotychczas organizatorem Powiatowej Ligi Amatorów Halówki była Mławska Hala Sportowa. Piłkarski sezon miał rozpocząć się 17 października. Do startu rozgrywek jednak nie doszło, gdyż zainteresowanie udziałem w w piłkarskich zmaganiach wyraziły tylko cztery drużyny. Pozostałe odstraszyła zbyt wysoka - ich zdaniem - kwota wpisowego. W tym sezonie opłata wynosić miała 800 zł - o 100 zł więcej niż rok temu.

Niezadowolone z tej zmiany drużyny porozumiały się z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. Miłośnikom futsalu udało się także pozyskać sponsora. Dzięki wsparciu finansowemu ze strony firmy Dan-Bud opłata wpisowa do Amatorskiej Ligi Futsalu będzie o połowę niższa od kwoty zaproponowanej przez Miejską Halę Sportową.

Już dziś o godzinie 18:00 drużyny zainteresowane udziałem w rozgrywkach mogą wziąć udział w spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się w sali konferencyjnej mławskiej pływalni. Początek spotkania o godzinie 18:00.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012