Radio 7
Radio 7 na FB
Wyniki słuchalności Radia 7

MKS Ciechanów odrabia straty do lidera

28 października 2013, 12:28

To był udany weekend dla naszych drużyn występujących w rozgrywkach czwartej ligi. Spośród trzech zespołów wygrały dwa, MKS Ciechanów i Wkra Żuromin.

Ta sztuka nie udała się tylko Mławiance Mława, która niespodziewanie uległa 0:1 Błękitnym Raciąż. Mówi szkoleniowiec zwycięskiej ekipy, Marek Brakowiecki.

/

Gola na wagę trzech punktów dla gości zdobył Mariusz Kopecki. Trener Mławianki, Adam Kuligowski docenił konsekwencję w grze rywala.

/

Mławianie tym samym nie wykorzystali szansy zmniejszenia strat do lidera, Bugu Wyszków, który w weekend zremisował w Ostrowi Mazowieckiej.

Zrobili to natomiast piłkarze MKS-u Ciechanów, którzy wygrali 3:2 z Koroną Ostrołęka. Gole dla ciechanowian zdobyli Adam Sosnowski oraz Damian Matusiak.

Po dwóch porażkach przebudziła się Wkra Żuromin. Podopieczni Jarosława Sochackiego zwyciężyli 2:0 Mazur Gostynin. Obie bramki padły w pierwszej części spotkania, a ich autorami byli Bartłomiej Żelazny i Piotr Melchinkiewicz.

Po 15. kolejkach MKS Ciechanów jest trzeci z dorobkiem 32 punktów. O trzy oczka mniej ma czwarta Mławianka. Piąta Wkra zgromadziła na swoim koncie 26 punktów.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012