Radio 7
Radio 7 na FB
NestBank

Sportowe propozycje na najbliższe dni

22 listopada 2012, 10:19

Wydarzenia sportowe w Mławie, Rybnie oraz Iłowie.

Już niebawem ruszają rozgrywki dwóch amatorskich lig piłki halowej. O pierwszej z nich, mławskiej Amatorskiej Lidze Futsalu Dan-Bud, mówiliśmy już na naszej antenie. Jeszcze do poniedziałku Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przyjmuje zgłoszenia drużyn chętnych do udziału w rozgrywkach. Wysokość opłaty wpisowej wynosi 400 zł. Pierwsze mecze rozegraną zostaną już w kolejny czwartek, 29 listopada.

Natomiast jeszcze w tym tygodniu rozgrywki XIII edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej wystartują w Rybnie. Do rywalizacji zgłosiło się 14 drużyn. Kibicować swoim faworytom będzie można już w najbliższą niedzielę. Początek rozgrywek o godzinie 11:40.

Z kolei dzień wcześniej, w sobotę, w Mławskiej Hali Sportowej, odbędzie się XIII Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Samorządowców. Rozgrywki rozpoczną się o godzinie 10:00. Drużyny walczyć będą o Puchar Przewodniczących Rad Powiatu Mławskiego i Miasta Mława.

Również w najbliższą w sobotę, ale w Iłowie, rusza II Grand Prix Badmintona o Puchar Starosty Działdowskiego. Tego dnia rozegrany zostanie pierwszy z turniejów. Mecze odbywać się będą w hali sportowej przy Zespole Szkół Zawodowych. Koszt wpisowego to 5 zł.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012