Radio 7
Radio 7 na FB
Skoda Jarzyński

Zawkrze dogoniło Wicher

06 lutego 2014, 13:05

Siatkarze Zawkrza Mława pokonali wczoraj przed własną publicznością 3:1 Wicher Wilkasy. Dzięki zwycięstwu nasza drużyna zrównała się punktami z zespołem z Warmii i Mazur.

Wygrana rodziła się w bólach. W pierwszym secie nasi zawodnicy przegrywali już 11:15 by ostatecznie rozstrzygnąć tę partię na swoją korzyść. Goście wyrównali stan meczu, zwyciężając kolejną odsłonę.

Wilkasanie nie poszli za ciosem. W trzecim secie Wicher prowadził 14:11, ale po raz kolejny dał sobie wydrzeć prowadzenie. Dobra gra w obronie naszego libero, Serafina Gruźlewskiego pozwoliła Zawkrzu wrócić do gry. Od stanu 16:16 na parkiecie dominował zespół z Mławy.

Najwięcej emocji dostarczyła czwarta partia. Tym razem to podopieczni Szymona Zejera byli bliscy roztrwonienia przewagi w końcówce. W swoich szeregach mieli jednak Piotra Domżalskiego. Kapitan Zawkrza skończył kilka ważnych piłek, w tym tę ostatnią, dającą cenne zwycięstwo naszej drużynie.

W najbliższy weekend w Międzyrzecu Podlaskim mławianie rozegrają kolejne spotkanie. Rywalem siatkarzy Szymona Zejera będzie lider grupy walczącej o utrzymanie, Huragan.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012