Radio 7
Radio 7 na FB
Wyniki słuchalności Radia 7

Działdowo: Medal był blisko. Dekorglass nie zagra w play-off.

14 maja 2014, 13:13

O dużym pechu mogą mówić tenisiści działdowskiego Dekorglassu, którzy przegrali wczoraj 2:3 w meczu 18. kolejki rozgrywek Wschodzący Białystok Superligi z Carbo-Koks Polonią Bytom. Tym samym o medale zagrają bytomianie.

Duży wpływ na końcowy rezultat miała kontuzja jakiej już w pierwszej grze nabawił się Jiri Vrablik. Według szkoleniowca Dekorglassu, Piotra Kołacińskiego zaważyła ona na losach spotkania.

/

Działdowianie rozpoczęli obiecująco od wygranych Jiriego Vrablika z Jakubem Kosowskim oraz Xu Wenlianga z Tomasem Konecnym. Przysłowiowej kropki nad “i” nie zdołał jednak postawić Szymon Malicki, który poległ w starciu z Radkiem Mrkvicką. Takie rozstrzygnięcie sprawiło, że o awansie działdowian lub bytomian zadecydować miała potyczka dwóch Czechów – Vrablika i Konecnego.

Uraz jakiego zawodnik Dekorglassu nabawił się w pierwszej grze okazał się na tyle poważny, że podopieczny Piotra Kołacińskiego nie był w stanie nawiązać równorzędnej walki ze swoim rodakiem, ulegając mu gładko w trzech setach. Mimo braku awansu do strefy medalowej właściciel klubu z Działdowa, Gabriel Chojak jest zadowolony z postawy swoich tenisistów.

/

Zwycięstwo bytomskiej Polonii przypieczętował w piątej grze Jakub Kosowski, który pokonał Xu Wenlianga. Dekorglass w swoim debiutanckim sezonie w najwyższej klasie rozgrywkowej uplasował się na piątej pozycji.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012