Radio 7
Radio 7 na FB
Wyniki słuchalności Radia 7

Mława: Derby dla Mławianki.

01 czerwca 2014, 18:44

Po raz drugi w bieżącym sezonie piłkarze Mławianki Mława pokonali Wkrę Żuromin. Sobotni pojedynek rozegrany na stadionie przy ulicy Kopernika w Mławie był jednostronnym widowiskiem, w którym główne role odegrali podopieczni Adama Kuligowskiego.

Jego zawodnicy aż czterokrotnie pokonali bramkarza Wkry, a Mławianka wygrała 4 do 0. Tym samym mławianie przerwali passę pięciu spotkań bez zwycięstwa.

/

Mówił szkoleniowiec mławskiej drużyny, Adam Kuligowski. Gole dla Mławianki zdobyli Artur Gawęda, Marcin Dziubiński, Emil Brzozowski oraz Marcin Tomczak z rzutu karnego. Dla obydwu ekip sobotnia konfrontacja była trzecią w ciągu ostatniego tygodnia. Według opiekuna żuromińskiego zespołu, Zbigniewa Cytryniaka jego zawodnicy nie są przygotowani do grania co trzy dni.

/

Ostatnia nasza drużyna – MKS Ciechanów, pokonała przed własną publicznością 3 do 1 Amatora Maszewo. Na listę strzelców w tym spotkaniu wpisali się Bartosz Mroczek, Patryk Tosik oraz Kamil Olszewski. W tabeli IV ligi, MKS jest czwarty z dorobkiem 56 punktów. Mławianka zajmuje piątą pozycję ze stratą trzech oczek do ciechanowian. Wkra natomiast plasuje się na 12 miejscu, które na ten moment oznacza spadek do Ligi Okręgowej.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012