Radio 7
Radio 7 na FB
Skoda Jarzyński

Zostań liderem Szlachetnej Paczki. Trwa rekrutacja osób, które pokierują zespołami w Mławie, Żurominie i Działdowie.

02 czerwca 2014, 11:51

Liderzy Szlachetnej Paczki pilnie poszukiwani. Choć dopiero wiosna i o zimie nikt jeszcze nie chce słyszeć, oni już myślą o grudniu. Wtedy odbędzie się kolejny Finał Szlachetnej Paczki.

Zanim jednak tak się stanie ktoś musi wszystko przygotować. Ruszyła właśnie rekrutacja liderów. A kto może nim zostać? Mówi koordynator regionalny Szlachetnej Paczki, Katarzyna Kozłowska.

/

Szlachetna paczka to akcja, która na stałe wpisała się do kalendarza. W roku ubiegłym zjednoczyła ponad 600 tys. osób – wolontariuszy, darczyńców i rodzin w potrzebie. Mówi koordynator wojewódzki Szlachetnej Paczki, Marzena Lentowszczyk.

/

Liderzy poprowadzą drużyny w swoich miastach – Mławie, Działdowie i Żurominie. Odnajdą potrzebujące rodziny, skoordynują pracę wolontariuszy i już po raz 14 połączą biednych i bogatych.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012