Radio 7
Radio 7 na FB
Wyniki słuchalności Radia 7

Weekend sprzyjał sportowcom. Zwycięstwo Mławianki i Wkry Żuromin.

08 czerwca 2014, 16:14

Drugie z rzędu zwycięstwo piłkarzy Mławianki Mława. Podopieczni Adama Kuligowskiego pokonali na wyjeździe 4 do 2 Błękitnych Raciąż.

Do przerwy mławianie prowadzili po golu Szymona Masiaka. Pozostałe bramki padły w drugiej części gry. Dwukrotnie do kapitulacji bramkarza Błękitnych zmusił doświadczony Mariusz Walczak, a wynik meczu w 88 minucie ustalił Daniel Orzechowski. Dla gospodarzy dwa gole zdobył najlepszy strzelec rozgrywek, Mariusz Kopecki.

Komplet punktów na swoim koncie zapisała również walcząca o utrzymanie, Wkra Żuromin. Zespół prowadzony przez Zbigniewa Cyrtyniaka zwyciężył przed własną publicznością 3 do 1 Mazura Gostynin. Bramki dla żurominian strzelali Mateusz Stopczyński, Piotr Melchinkiewicz oraz Rafał Andrzejewski. Nie popisał się z kolei MKS Ciechanów, który na własnym terenie przegrał 1 do 2 ze zdegradowaną już do Ligi Okręgowej, Koroną Ostrołęka. Mimo porażki ciechanowianie zachowali czwartą pozycję w ligowej tabeli.

MKS ma na swoim koncie 56 punktów. Identyczny dorobek ma piąta – Mławianka. Wkra natomiast z 44 punktami zajmuje 12 miejsce, które oznacza degradację do Ligi Okręgowej. Do bezpiecznej Ostrovi, żurominianie tracą jedno oczko. Do końca rozgrywek pozostały już tylko dwie kolejki.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Piotr Ploch
od 07:00 do 10:00
Radio 7 budzi ludzi
wiadomości kraj/świat o pełnych godzinach
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012