Radio 7
Radio 7 na FB
Skoda Jarzyński

Wkra Żuromin zaliczyła spadek do ligi okręgowej. Przesądził przegrany mecz.

16 czerwca 2014, 9:13

Piłkarze Wkry Żuromin spadli do Ligi Okręgowej. Przesądził o tym przedostatni mecz sezonu z Błękitnymi Gąbin, który żurominianie przegrali 0 do 2.

Swój mecz przegrał także MKS Ciechanów, który na wyjeździe uległ 2 do 6 Czarnym Węgrów. Bramki dla podopiecznych Pawła Mazurkiewicza zdobyli Konrad Tereszkiewicz oraz Damian Matusiak. Jedynym zespołem z naszego regionu, który w weekend zdobył punkt była Mławianka Mława.

Drużyna „biało-zielonych” zremisowała przed własną publicznością 1 do 1 z Naprzodem Skórzec. Prowadzenie mławianom w 70 minucie dał Artur Gawęda. Goście wyrównali w ostatniej minucie regilaminowego czasu. Stracona bramka w końcówce zmartwiła szkoleniowca Mławianki, Adama Kuligowskiego.

/

Dzięki punktowi zdobytemu w sobotę 14 czerwca mławski zespół awansował na czwarte miejsce w ligowej tabeli. Mławianka ma na swoim koncie 67 punktów i o jedno oczko wyprzedza MKS Ciechanów. Awans do trzeciej ligi na kolejkę przed końcem wywalczyli gracze warszawskiej Polonii, którzy w weekend pokonali na wyjeździe 4 do 2 MKS Przasnysz.

W ostatniej serii MKS Ciechanów zagra u siebie z Mławianką, a Wkra na pożegnanie z czwartą ligą podejmie Ostrovię Ostrów Mazowiecka.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Piotr Ploch
od 05:00 do 07:00
Radio 7 budzi ludzi
06:30 kalendarium historyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012