Radio 7
Radio 7 na FB
Skoda Jarzyński

Ciechanów: Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy"Czarni Regimin" świętował 15-lecie.

23 czerwca 2014, 12:36

Klub tworzą dwie sekcje: bokserska i piłki ręcznej i to szczypiorniści mają na swym koncie najwięcej sukcesów, w tym mistrzostwo Polski w 2010 r.

Siedmiu zawodników klubu gra obecnie w reprezentacji Polski w różnych kategoriach wiekowych. Podczas jubileuszu był obecny m.in. grający w pierwszej reprezentacji kraju Przemysław Krajewski. Lata spędzone w klubie wspomina jako dobry wybór swojej drogi życiowej.

/

Przez 15 lat w klubie trenowało prawie 700 zawodników obu dyscyplin. Obecna na jubileuszu wicedyrektor Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych Elżbieta Szymanik zaznaczyła, że „Czarni” są przykładem tego, że małe środowiska jeśli ciężko pracują to mogą wiele osiągnąć i zdobyć najwyższe trofea.

/

Obecny na jubileuszu wiceminister zdrowia, ciechanowianin Aleksander Sopliński powiedział, że gmina Regimin to wylęgarnia talentów jeśli chodzi o grę w piłkę ręczną. Wójt gminy Regimin Lech Zduńczyk podkreśla, że pieniądze zainwestowane w klub to najlepsza inwestycja dokonana w gminie. Wójt nie ukrywa, że za sukcesami klubu stoi praca trenera szczypiornistów Jacka Wardy .

/

Podczas jubileuszu klubu, którego prezesem jest obecnie Monika Gwoździk, rozegrano towarzyski mecz między „Czarnymi”, a MKS Brodnica. Wygrali gospodarze 29:26.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Piotr Ploch
od 06:00 do 07:00
Radio 7 budzi ludzi
06:00 wiadomości kraj/świat
06:03 Gość Radia 7 (powtórka)
06:30 kalendarium historyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012