Radio 7
Radio 7 na FB
NestBank

Mława: Mławianka wygrała drugi mecz przed własną publicznością.

28 września 2014, 18:35

Podopieczni Adama Fedoruka pokonali 3 do 2 rezerwy płockiej Wisły. Wynik spotkania otworzył w 18 minucie kapitan biało-zielonych, Łukasz Wróblewski.

Goście wyrównali trzy minuty później, za sprawą Krystiana Pomorskiego. Mławianka ponownie na prowadzenie wyszła w 23 minucie, gdy z rzutu wolnego celnie przymierzył Mariusz Kopecki. Gdy wydawało się, że Mławianka zejdzie na przerwę z golem przewagi, w doliczonym czasie pierwszej części gry nieporozumienie defensywy i golkipera wykorzystał Krystian Pomorski. Po zmianie stron, długo gracze Adama Fedoruka nie mogli znaleźć sposobu na defensywę Wisły. Dopiero w 77 minucie Michał Stryjewski obsłużył dokładnym podaniem Mariusza Kopeckiego, który strzelił zwycięską bramkę dla Mławianki. Według kapitana mławskiej drużyny, Łukasza Wróblewskiego, o końcowym wyniku przesądziła większa determinacja naszego zespołu.

/

Cenny remis 3 do 3 z Ostrołęki przywiozła szydłowska Korona. Gole dla podopiecznych Włodzimierza Gorczycy zdobyli: Krzysztof Małecki, Piotr Karpiński oraz Paweł Podlewski. Bez wygranej w rozgrywkach czwartej ligi pozostają z kolei zawodnicy Wkry Żuromin. W weekend żurominianie przegrali u siebie 0 do 2 z Błękitnymi Raciąż i dalej okupują ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Mławianka zajmuje piątą pozycję, a Korona jest dwunasta.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 02:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012