Radio 7
Radio 7 na FB
Wyniki słuchalności Radia 7

Działdowo: Dekorglass znów niepokonany.

21 listopada 2014, 12:32

Nie było niespodzianki w ostatnim meczu siódmej kolejki Wschodzący Białystok Superligi, w którym Dekorglass Działdowo zmierzył się przed własną publicznością z AZS Politechniką Rzeszów.

Gospodarze wygrali 3 do 0, odnosząc tym samym szóste zwycięstwo w sezonie. Co ciekawe przed meczem opiekun działdowskiego zespołu, Piotr Kołaciński miał pewne obawy, co do postawy tenisistów z Podkarpacia.

/

Obawy te okazały się nieuzasadnione, bo jego podopieczni zagrali po raz kolejny w bieżącym sezonie kapitalne zawody. Wynik meczu otworzył Patryk Chojnowski, który w czterech setach pokonał grającego trenera Politechniki, Tomasza Lewandowskiego. W drugiej grze przy stole spotkali się Jiri Vrablik oraz Mateusz Gołębiowski. Ulubieniec działdowskiej publiczności zwyciężył 3 do 2, ale w pierwszej partii uległ rywalowi aż 1 do 11. Mówi czeski

pingpongista Dekorglassu.

/

Szósty triumf ekipy z Warmii i Mazur w tym sezonie przypieczętował Xu Wenliang. Chińczyk w czterech setach pokonał Hindusa Amalraja Anthony'ego. Po siedmiu kolejkach Wschodzący Białystok Superligi, Dekorglass Działdowo ma na swoim koncie 16 punktów i plasuje się na czwartej pozycji.

Kolejny mecz w Działdowie już 22 listopada o godzinie 18.00. Podopieczni Piotra Kołacińskiego w hali Gimnazjum nr 1, podejmą Energę Manekin Toruń.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012